9. Górniak Patryk  kontuzja 80" Kurzydło Damian
10. Pudło Łukasz bramka  zmiana 60" Sieńko Seweryn  (1 asysta)
11. Potoczny Robert

Klops, klapa, kolejna niezasłużona strata punktów, jak bym nie napisał i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu, była toczona pod wyraźne dyktando naszych piłkarzy, którzy jednak razili nieskutecznością, marnując 3 wyśmienite sytuacje do otworzenia wyniku.
Na szczęście kilka minut przed gwizdkiem, zapraszającym na przerwę, Łukasz Pudło ładnie przymierzył zza pola karnego dając nam w pełni zasłużone prowadzenie. Dodając do tego fakt, iż przyjezdni przez pierwsze 3 kwadranse poważnie nie zagrozili bramce gospodarzy, można było z optymizmem patrzeć na najbliższą przyszłość, tj zbliżającą się drugą część spotkania.

Lecz ta, zaczęła się fatalnie! A w zasadzie pozwoliliśmy na to, by tak się stało, w pełni oddając inicjatywę rywalowi, który w krótkim czasie po wznowieniu gry, zdobył dwa gole i wyszedł na prowadzenie. Najpierw, po pięknym strzale pod poprzeczką było 1-1, chwile później tracimy bramkę ... z połowy boiska, po błędzie naszego bramkarza. I w taki o to sposób, ze starcia "pod kontrolą", trzeba było gonić wynik.
Dogoniliśmy go, za sprawą Pawła Toczka, który zachował zimną krew w zamieszaniu podbramkowym pakując główką futbolówkę do siatki.
Niestety na zwycięskie trafienie zabrakło już czasu.

Podsumowując, na półmetku rozgrywek mamy 22 punkty, strata do miejsc premiowanych awansem jest, ale szansa na załapanie się do pierwszej dwójki wciąż jak najbardziej realna, aczkolwiek pod dwoma podstawowymi jakże ważnymi warunkami:

- treningi, co z tego że czasami było po 15 osób jak się wygrało 2 mecze z rzędu i już frekwencja spadła do 8? trzeba równo i solidnie trenować cały sezon, bo z 8 zawodnikami na treningach B klasy jeszcze nikt nie zrobił;
- okres zimowy, od stycznia trzeba ostro trenować i przede wszystkim zagrać dużą liczbę spotkań kontrolnych, gdyż nie możemy "wchodzić" w rundę, musimy od razu być na nią gotowi, ponieważ jak już pisałem mamy stratę do ekip prowadzących, a w pierwszych dwóch kolejkach na wiosnę, właśnie z nimi gramy, jeśli przegramy oba - żegnajcie marzenia o wyższej lidze!