6. Kurzydło Piotr kapitan bramka  (1 asysta)
7. Socha Łukasz (1 asysta)  zmiana 65" Bieńko Paweł bramka
10. Pudło Łukasz bramka bramka ??ta kartka  zmiana 80" Grządziel Kamil
11. Potoczny Robert bramka  (1 asysta)

Na pożegnanie z sezonem 14/15, mimo znacznych ubytków kadrowych, dość niespodziewanie, bardzo pewnie pokonujemy ekipę Orła!

Pierwsza połowa była równym widowiskiem.
Ale to nasi dzięki dwóm, wręcz wykwintnym prostopadłym podaniom z głębi pola, oczywiście do pary napastników, wyszli na dwu bramkowe prowadzenie, najpierw Robert Potoczny, a potem Łukasz Pudło wykorzystali swoje sytuacje sam na sam z miejscowym bramkarzem!
Mogło by się wtedy zdawać, że jest po meczu, bo mimo, że Orzeł atakował i miał swoje sytuacje, był po prostu nieskuteczny! Ale fuks (dla nich) pech (dla nas) tak chciał, że w ostatniej akcji przed przerwą, Damian Kurzydło przypadkowo zagrywa ręką w polu karnym i z wapna dostajemy trafienie do szatni!

Po piętnastu minutach oddechu, rywal uwierzył, że jeszcze może zmienić losy spotkania.
Pierwsze chwile drugiej połowy to wyraźna dominacja graczy Milczy, a w sercach sympatyków biało niebieskich zasiała się obawa, że możemy tego nie wygrać! Nic z tych rzeczy, bo sprawy w swoje ręce wziął Wojtek Hnatko, który przy złym wybijaniu futbolówki przez przeciwnika, był tam gdzie trzeba i soczystym, mierzonym uderzeniem z woleja, zza pola karnego w 70 minucie dał nam 3-1! Wspaniały strzał! Wspaniały gol!
Jak się później okazało, sytuacja ta, pozamiatała wszystko! Orzeł całkowicie stanął i w bardzo krótkim czasie, musiał przyjąć kolejne trzy trafienia! Ich autorami byli, ponownie Łukasz Pudło, Piotrek Kurzydło i Paweł Bieńko! Trzeba zwrócić szczególną uwagę na bramkę tego drugiego. Nasz kapitan w genialnym indywidualnym popisie, serią zwodów minął czterech defensorów gospodarzy i spokojnie posłał balonik do siatki! Majstersztyk!

W zasadzie tyle, miejscowi zdołali w samej końcówce zmniejszyć rozmiary tej druzgocącej porażki, po jakimś takim dziwnym farfoclu ...

PS: Przyzwoity debiut w ekipie, zanotował Daniel Pawłowski, oby tak dalej!